l
.

Přihláška do SONTV - zde
Videa dětské zemské ligy a extraligy - zde

Duben 2015

Řekni to songem ;)

11. dubna 2015 v 21:53 | Kenz |  Diary
Ahoj, vím, že tady teď dost nejsem, ale těžce nestíhám. Přesto se Vám zase pokusím napsat nový článek ;) Určitě si pamatujete, jak Coca cola měla "akci" řekni to písní. Název jsem si tedy trochu půjčila a dál už to bude můj text - až na úryvky z té písně (Adam Ďurica - Ja neľutujem) . A co, že Vám chci říct touto písní?? Chci Vám povědět takovou malou lovestory s ne zrovna dobrým?? koncem. Uvidíte sami ;)


A jak tenhle příběh začal? Je to asi dva a půl roku zpátky, kdy jsme se potkali poprvé na sousředění taneční skupiny. Byla to náhoda, protože on je dost z daleka a já na to soustředění vůbec nechtěla jet. Nikoho jsem tam neznala, protože to bylo poprvé, co jsem byla přeřazena do profi složky. Ale jelikož se mi něco takového nestává každý den, na soustředění jsem nakonec šla. Potkala jsem ho tam hned ten první den - měl prostě dokonale modré oči, krásné tmavé vlasy a vážně vypracovaný břišáky... Líbil se mi už tenkrát.

" Veď nie je zločin
si na svet zobrať
aj kúsok neba"

Na soustředění jsme spolu nepromluvili - nebo on mi vlastně něco řekl (doteď vím přesně co :D) a mrkl na mě :D Tenkrát jsem si myslela, že ho zase minumálně celý rok neuvidím a hledala jsem různé důvody, proč jet do toho města, kde bydlí. Jenže stalo se něco jako zázrak a on začal dělat trenéra tady u nás. 12. prosince jsem mu poslala první zprávu - ten den byl zrovna den otevřených dvěří na škole, kde teď sem. Jediné, co si z toho dne pamatuji, je právě tohle. Vím i přesně místo, kde jsem si ji přečetla. Domluvili jsme se, že přijdu za ním na trénink a dal mi i svoje telefoní číslo (to je ten borec, jak jsem dělala, že tam netrefím :D) Bylo to strašně fajn. Na trénincích jsme se na sebe pořád smáli a bylo to prostě strašně fajn....


Pak naše skupina měla pořádat jednu akci, na kterou všichni vzpomínají ve zlém, ale pro mě to bylo prostě super. Já a on jsme spolu dva dny v kuse seděli na pokladně, povídali si, smáli se dětem (vím, že je to ošklivé, ale bylo to sním ♥). Nehnuli jsme se od sebe. Od té doby se to mezi námi dost změnilo. Psali jsme si mnohem častěji a taky jsme si říkali věci, které jsme třeba ani nikomu jinému neřekli (nebo aspoň já jemu). Byl to prostě super rok a půl a pak přišlo další soustředění... To bylo taky fajn. Obědvali jsme spolu u jednoho stolu a zažili jsme spolu věci, které nikdo normální nepochopí :D :D Ale něco se změnilo a rozhodně ne k lepšímu. Našel si tam novou přítelkyni...

"Kým zavriem oči
chcem ti vždy doniesť
tú najlapšiu správu"

Paradoxně jsme spolu začali trávit mnohem víc času - nebo spíš jsme měli tu příležitost a já si vymýšlela všechno možný, abych jí nemusela využít. Teď toho rozhodně lituji ;) Ale stejně jsme byli kamarádi. Dokonce ví i kdo se mi líbí (teda kromě něho :D). A pak přišel včerejšek... A kámo, i když vím, že to nečteš, vážně jsi mě zklamal... Domluvili jsme se, že se potkáme a řekl jsi mi, že bys pro mě udělal cokoliv. Jenomže to ještě musíš říct svojí holce. A pak?? Jen tak z minuty na minutu jsi změnil názor??


A pak přišla otřesná noc. Nemohla jsem spát a hlavně jsem nemohla přestat brečet. A i když nechci, prostě jsem si uvědomila, že ho miluji.... Mnohem, mnohem víc, než jsem si kdy myslela...

"Ja neľutujem ani jedinú chvíľu s tebou
ani chvíľu s tebou
A ak ľutujem, tak len chvíle, keď som s tebou nebol
keď som s tebou nebol..."
Kenz

Youtubers ♥♥♥

6. dubna 2015 v 16:25 | Kenz
Ahoj, jelikož moc nevím, co psát do deníčku, píši článek zaměřený na něco jiného. Youtubers mě nikdy moc nebrali, ale našlo se pár výjimek, které sleduji některé pravidelně, některým shlédnu všechna videa najednou. A právě tento článek bych chtěla věnovat jim. Je mi jasné, že většinu z nich znát nebude, protože buď ani nejsou z česka, nebo je nikdo nezná, nebo točí videa pro kamarády a mě se to i tak líbí a ostatní nechápou, co se mi na tom tak líbí :D Nevím, jak se Vám budou videa zobrazovat, protože na mém počítači, když někdo dá video na blog, tak tam mám bílou mezeru a to video nejde spustit - vlastně ani vidět, že tam nějaké je ;)


První youtuber, kterého jsem kdy začala sledovat, byla malá holčička ze Severní Californie, která prostě miluje tanec a má nehorázné štěstí, protože její máma pracuje jako lektorka tance, má vlastní domácí taneční studio, její táta tančí v různých filmech (např. film Maska) a její mladší bratr taky miluje tanec. Na svůj kanál přidává hlavně taneční freestyle, ale občas se tam najdou taková ty videa: Co mám ve své taneční tašce?, Co mám ve svém mobilu? nebo Tour po našem domě. Tato holčička se jmenuje Autumn Miller (kanál: autiefreestylefriday). Na její kanál jsem narazila náhodou a první video, které jsem viděla, byl taneční freestyle na písničku Happy ;) Její videa najdete také na kanále její mámy (KMB talent), kde jí pomáhá vysvětlovat techniku některých prvků, nebo v jejích online class.


Youtuber, jehož všechna videa jsem shlédla za Velikonoční prázdniny, natáčí videa, kde zve na různé události, ukazuje různá taneční videa, dělá rozhovory s tanečníky, tour po jeho domě, ukázky z workshopů,... je toho prostě hodně, videa natáčí hlavně pro členy jejich taneční skupiny, ale mě to začalo strašně bavit a kamarádi prostě nechápou, co mě na tom baví :D :D Nevím jeho jméno, protože v každém videu si vymýšlí nové. "Pořad", který natáčí, se jmenuje T-Bass TV a celý díly najdete na kanálu jeho kamaramana (JK Sanchez). Na videa jsem narazila celkem omylem, když jsem hledala videa právě Sancheze.


Další osoba, jejíž videa naprosto miluji, vlastně ani není youtuber. Jenom upravuje videa pro kámoše, firmy, školy,.. apod. Na jeho kanálu (AdamKom) najdete videa ze soutěží, z výletů, promo videa školy, ZUŠky, gymnázia,... videa z jejich akademie,... Na jeho videa jsem narazila, když jsem hledala Adamovi fotky, protože je docela pěknej :D :D Viděla jsem úplně všechny videa, která přidal a určitě stojí za zhlédnutí a to i to poslední, které má 20 minut (bavilo mě asi nejvíc).


Čtvrtý youtuber je Exlpl0ited (Expl0ited). Přiznávám, že jsem neviděla ani půlku jeho videí, ale ty, co jsem viděla, se mi vážně líbili a až budu mít více volného času určitě se dodívám i na ty ostatní ;) Na závěr - úplně první video od youtubera, které jsem viděla, bylo od GoGa, kde si na sebe mazal Nutellu (nevím, jak se to jmenuje). Video jsem viděla v kostele, kde jsme měli vystoupení :D :D Doufám, že se Vám článek líbil a piště do komentů, jací youtubeři se líbí Vám - ráda se podívám ;)
Kenz

World Cup DANCESHOCK

1. dubna 2015 v 13:22 | Kenz |  Dance

Ahoj, dneska to bude po delší době něco jiného ;) Jestli si ještě pamatujete, jak jsem Vám sem přidala dětskou zemskou ligu a extraligu, tak to bude dost podobné. Tentokrát to ale bude Světový pohár. Jedná se o letošní září. Konalo se to, stejně jako posledních asi 5 let, v Ústí nad Labem (až letos se to přesune do Ostravy).

1) World cup - junioři sólo muži - Vítek Lukavec (1. místo)


2) World cup - děti sólo ženy - Nina Nemčoková (7. místo)


3) World cup - děti sólo ženy - Veronika Kuricova (6. místo)


4) World cup - děti sólo ženy - Emma Kasatkinova (4. místo)


5) World cup - děti sólo ženy - Viktoria Chovancova


6) World cup - děti sólo ženy - Verunka Vobecká (2. místo)


7) World cup - děti sólo ženy - Rebeka Augustinova (1. místo)


8) World cup - malé skupiny junioři - ATS Domino Praha (6. místo)


9) World cup - mini děti sólo - Alžběta Hlavňová (1. místo)


Videí jsem chtěla původně deset, ale jiné ze světového poháru už najít nemůžu, takže skončíme na devítce ;) Užijte si Velikonoční prázdniny ;) Na závěr přidávám písničku, která je tady na tomto blogu u nějakého videa a já ji konečně našla :D https://www.youtube.com/watch?v=NvwyrtjISuo
Kenz